Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 03:45:49

Круглий стіл "Особливості формування, діяльності та фінансування судів присяжних: регіональний аспект"

30.05.2018   11:00Агенцiя

30 травня у Чернігові відбудеться круглий стіл «Особливості формування, діяльності та фінансування судів присяжних: регіональний аспект», який проводить відділення АПУ в Чернігівській області за сприяння Чернігівської обласної ради.
Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі Асоціації правників України.
Основна мета заходу — ознайомити керівників органів місцевого самоврядування із правовим регулюванням діяльності судів присяжних в Україні, визначити наявні та перспективні проблемні питання, пов’язані з їх функціонуванням.
На круглому столі планується обговорити наступні питання:
- Правове регулювання інституту суду присяжних;
- Проблеми в формуванні єдиного підходу до організації відбору та формування списку суддів присяжних;
- Відпрацювання алгоритму взаємодії між органами місцевого самоврядування, Державною судовою адміністрацією України та інститутами громадського суспільства щодо контролю за діяльністю судів присяжних;
- Проблеми соціального захисту присяжних суддів;
- Перспективи подальшої діяльності інституту присяжних в розрізі сучасних реформ місцевого самоврядування та судової системи України.
Модератором заходу виступає Тетяна Ющенко, адвокат, голова Відділення Асоціації правників України в Чернігівській області, експерт програми реформування судових та правоохоронних органів Українського інституту майбутнього (UIF), голова ГО «Суспільний правничий альянс»
Доповідатимуть на круглому столі: Ігор Вдовенко, голова Чернігівської обласної ради; Михайло Целуйко, начальник Управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області; Тетяна Русанова, суддя у відставці; Юрій Соколов, голова комісії з питань забезпечення законності, протидії корупції, депутатської діяльності та регламенту Новозаводської районної ради у м. Чернігові, присяжний Новозаводського районного суду м. Чернігова; голови Деснянської та Новозаводської районних рад в м. Чернігові, голови об’єднаних територіальних громад області.
Місце проведення: м. Чернігів, просп. Миру, 43, конференц-зал в приміщенні Чернігівської обласної ради.
Початок заходу о 11:00 годині.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.