Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 03:39:33

Презентація книги Володимира Кузьменка "Історія української літератури ХХ – початку ХХІ століття"

30.05.2018   14:00Агенцiя

30 травня, у середу, о 14:00 в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться презентація книги Володимира Кузьменка «Історія української літератури ХХ – початку ХХІ століття». Запрошуємо всіх охочих.
Володимир Кузьменко – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романо-германських мов Національної академії Служби безпеки України, заступник головного редактора журналу «Літературний Чернігів», лауреат багатьох премій, автор понад двохсот навчально-методичних та наукових праць.
Він родом із Городнянщини Чернігівської області. І людина ця – доволі унікальна. Є науковці та письменники, вагомість досягнень чиїх у галузі науки чи літератури не потребує тривалого проміжку часу. І ось пан Володимир – один із таких дослідників. Його словник для осучаснених шкільних програм у незалежній Україні став відомим дуже швидко. А ось його «Історія української літератури ХХ – початку ХХІ століття» – це унікальне видання. Воно побачило світ ще зовсім недавно. У 2013 році – перший том, у 2014-му – другий і у 2017-му – третій.
Якщо ви цікавитеся українською літературою, тоді вам буде цікавою зустріч із такою непересічною постаттю – Володимиром Кузьменком.
Початок – о 14:00.
Вхід – вільний.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Тел. для довідок: (04622) 4-10-03, (04622) 4-43-26.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.