Ділова гра "Обшук на підприємстві"
Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області разом з Громадською організацією «Ліга ділових та професійних жінок України» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» запрошує представників бізнесу Чернігівщини 23 травня на ділову гру «Обшук на підприємстві».
Ви дізнаєтесь:
- як себе поводити під час обшуку правоохоронними органами?
- на що звертати увагу?
- що треба/не треба роботи?
Початок заходу: о 10:00, реєстрація учасників о 09:30.
Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43 - приміщення Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ, організацій (перший поверх ауд. №3).
Реєстрація обов’язкова за телефоном: 77 51 86.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.