Фестиваль кіно і мистецтва "Капелюш"
26 травня відбудеться Перший молодіжний фестиваль кіно та мистецтва «Капелюш», програма якого включає в себе дві частини: на Вас чекає перегляд професійних режисерських кінематографічних стрічок (документальних та художніх), та конкурс робіт початківців «КіноКрок».

Організатори
Засновниками та організаторами фестивалю стали:
Громадська організація «Сосницькі горизонти»
Сосницький літературно-меморіальний музей О.П. Довженка
Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю. Виноградського,
Відділ освіти, культури, молоді і спорту Сосницької селищної ради.
Необійшлося і без допомоги партнерів:
Сосницька селищна рада.
Громадська організація «Народна філармонія».
«Миколайчук-Фест».
Меценатів.
Мета фестивалю
Збереження та популяризація культурної, історичної та кінематографічної спадщини видатного митця О.П.Довженка.
Розвиток та популяризація кіномистецтва в регіонах.
Просування та інтеграція професійного і любительського кіно в молодіжне середовище, стимулювання молоді до широкого кола сучасних захоплень та форм самовираження (фотомайстерність, кінозйомка, інтернет-активність, ораторство тощо).
Сприяння у створенні і популяризації соціально значущих, освітніх, культурологічних, науково-дослідницьких, гуманітарних кінопроектів.
Залучення до конкурсу професійних режисерів, кінознавців, кіноакторів для надання якісної оцінки та задля обміну досвідом.
Популяризація культурного сімейного дозвілля, колориту сільської місцевості та народної творчості.
Учасники
Учасниками фестивалю будуть професійні режисери та режисери-початківці, а також аматорські гуртки, об’єднання, які погоджується з усіма пунктами Регламенту фестивалю і зобов’язуються виконувати його вимоги.
Обмежень у віці учасників немає (діти до 18 років – у супроводі дорослих).
Кількість робіт – не більше 3 від одного учасника.
Вимоги до робіт
Приймаються роботи українською чи російською мовами, іншомовні – у супроводі субтитрів.
Хронометраж робіт: від 1 до 10 хвилин (але не більше).
Роботи приймаються на DVD дисках, через файлобмінні сервіси та на електронну пошту museumdovzhenko@gmail.com в довільних форматах (.mkv, .mp4, .mpeg, .m2ts і т.д.). Фільми та ролики повинні бути належної якості для показу на великому екрані.
Зміст робіт: не повинні містити немотивованих закликів до насильства, сцен насильства, пропаганди расизму чи шовінізму, необґрунтованої обсценної лексики.
Не приймаються роботи, які становлять складову частину громадської пропаганди або обслуговують мету будь-якої кампанії, створені для лобіювання та рекламування політичних або комерційних інтересів.
ПЕРЕВАГА НАДАЄТЬСЯ РОБОТАМ КОМЕДІЙНОГО ЖАНРУ.
ТЕРМІН ПОДАННЯ РОБІТ - ДО 15 ТРАВНЯ 2018 РОКУ.
Нагороди
Нагороди присвоюються за І місце, ІІ місце та ІІІ місце.
Нагородження і показ робіт відбудуться 26 травня на території садиби Сосницького літературно-меморіального музею О.П. Довженка.
Учасники кінофестивалю одержують Пам’ятні дипломи та подяки.
Меценати, організації та приватні особи можуть заснувати власні призи.
Інше
Відшкодування витрат на проживання і проїзд учасників фестивалю засновники можуть компенсувати згідно заповнених заявок та за попереднім взаємним погодженням з учасниками фестивалю.
Адреса оргкомітету: 16100, Україна, Чернігівська область, смт. Сосниця, 2-й провулок Довженка – 2, Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка, ел.пошта – museumdovzhenko@gmail.com
Заявку на участь у конкурсі аматорського відео «КіноКрок» можна завантажити на нашій сторінці.
Для врахування в роботі та як додатковий документ оформлення поїздок можете використовувати офіційний Регламент (доступний для завантаження на нашій сторінц).
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».