Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 07:52:20

Брифінг Чернігівського Центру Прав Людини

03.05.2018   11:00Агенцiя

3 травня в прес-центрі «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А) відбудеться брифінг Чернігівського Центру Прав Людини.

Під час заходу підніматимуться такі питання:
- де «ховається» корупційна складова в діяльності правоохоронної та судової системи  Чернігівщини;
- кримінальні провадження по «договорняку», сфабриковані звинувачення, бездіяльність  правоохоронців , нехтування фундаментальними правами людини – це сьогодення «діяльності» правоохоронних органів Чернігівщини.

Початок заходу: об 11:00 год.

Організатор Заходу Чернігівський Центр Прав Людини.

Контактна особа – Олександр Підгорний.

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини