Традиційна зустріч уболівальників з біатлоністами української збірної
20 квітня о 18:00 у Чернігові в розважальному комплексі "БАЗІС" (вул.Незалежності, 12-А, район Масани) наш Клуб планує провести традиційну зустріч уболівальників з біатлоністами української збірної.
У програмі зустрічі плануються:
- цікаві заходи,
- конкурси,
- спілкування з відомими спортсменами та тренерами,
- фотосесії та багато іншого.
Для членів клубу та спеціально запрошених гостей вхід вільний, для всіх інших - 100 грн.
З питаннями щодо участі у заході звертайтесь до нас на сторінку або за телефонами: 050 4650311, 096 6564176 - Людмила; 050 6404032, 063 4980632 - Тамара.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.