Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 01:24:52

Тренінг "Крок у майбутнє"

14.04.2018   10:00Агенцiя

14-15 квітня у Чернігові пройде тренінг «Крок у майбутнє». Мета заходу – покращити доступ дівчат віком 14-17 років, що проживають у сільській місцевості Чернігівщини, до інформації та можливостей для саморозвитку та самореалізації.

На тренінгу учасниці зможуть:
    – покращити свої знання щодо збереження здоров’я, зокрема репродуктивного, відповідальної поведінки та безпечних стосунків;
    – відтренують навички самопрезентації та ораторського мистецтва;
    – отримають інформацію про ресурси та наявні можливості для більш активного залучення до громадського життя села, регіону та країни в цілому, в тому числі шляхом співпраці та волонтерства у громадських організаціях;
    – дізнатися про історії успіху інших дівчат та жінок-лідерок Чернігівщини, та отримати від них корисні поради щодо саморозвитку;
    – розвивати творчі навички завдяки участі у майстер-класі.

За необхідності, звертайтеся до Вертоли Світлани за телефонами 099-555-96-79 або пишіть на електронну адресу vertolasveta@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.