Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 12:20:06

Перший Інклюзивний обласний конкурс творчих груп "Космічні мандри у майбутнє" для дітей та молоді з інвалідністю

13.04.2018   11:00Агенцiя

Перший Інклюзивний обласний конкурс творчих груп "Космічні мандри у майбутнє" для дітей та молоді з інвалідністю

13 квітня початок об 11.00
Міський палац культури м. Чернігів, вул. Мазепи, 23

Організатори:
Спілка самаритян України Чернігівське об'єдання
Міський молодіжний центр "Жменя"
Громадська організація «Голос батьків»
Івент-агенція «Funny Fest»

Програма заходу
•    Змагання творчих груп дітей та молоді в 3-х видах завдань на космічну тематику*
•    Позаконкурсна концертна програма дитячих та батьківських творчих колективів з Чернігівської та Гомельської області
•    Виступи Івент-агенції «Funny Fest»
•    Виступи представниць Школи маделей Наталії Воробей
•    Виставка творчих робіт на космічну тематику
•    Яскрава фото-зона
•    Кенді-бар

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини