Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:14:56

Інформаційна сесія про створення ЦНАПів та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування

16.03.2018   10:30Агенцiя

16 березня 2018 року в рамках співпраці Мінрегіону з Програмою ЄС «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» за компонентом 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза) в Чернігівській області відбудеться одноденна інформаційна сесія.

Учасники заходу дізнаються про можливості та умови співпраці з програмами міжнародної технічної допомоги в напрямі розвитку сфери надання муніципальних послуг, у тому числі забезпечення якісної роботи центрів надання адміністративних послуг області.
 
Захід відбудеться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, конференц-зал Чернігівської обласної ради, об 11- 00 годині (початок реєстрації о 10.30).

Орієнтовна програма

10:30-11:00     Реєстрація учасників
11:00-11:15     Вітальне слово від представників ОДА/ЦРМС та Представника Програми
11:15-12:15     Загальна інформація про Програму «U-LEAD з Європою». Результати Початкової фази Програми за напрямком «Покращення якості адміністративних послуг», ризики та виклики створення/модернізації ЦНАП
12:15-12:30    Запитання та відповіді
12:30-13:00    Кава-пауза
13:00-14:00    Фаза впровадження: умови та правила участі у першому відборі учасників Програми
14:00-14:30    Запитання та відповіді

Довідково

Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.
В рамках реалізації Фази впровадження Програми буде здійснена підтримка створення/модернізації ЦНАП в ОТГ та в громадах-потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами).
Загальна кількість Учасників Програми до 2020 року складе до 600 (з урахуванням 26 ЦНАП Початкової фази) і вони будуть відібрані у чотирьох раундах. В рамках першого раунду буде відібрано до 150 Учасників.


 

Останні новини Чернігівщини

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини