Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 14:22:52

Презентація інноваційного інструменту для декларантів - чат-бота "Держслужбовець Тарас"

15.03.2018   14:00Агенцiя

Запрошуємо представників медіа на презентацію інноваційного інструменту для декларантів - чат-бота "Держслужбовець Тарас", який допомагає державним службовцям правильно заповнити е-декларацію.

На сьогодні в Україні нараховується понад 1 мільйон осіб, які щорічно повинні подавати електронні декларації. Серед них державні службовці, депутати різних рівнів, усі працівники поліції, кандидати на державну службу та багато інших категорій осіб, які підпадають під електронне декларування. Саме тому експерти ГО “Антикорупційний штаб” проводять презентацію для представників Чернігівської ОДА.

Під час заходу представники Антикорупційного штабу продемонструють як працює чат-бот "Держслужбовець Тарас", розкажуть про найбільш типові помилки, які допускають декларанти під час заповнення декларацій, а також зможуть відповісти на найбільш актуальні питання присутніх щодо е-декларування.

Захід відбудеться  відбудеться у четвер 15 березня, о 14:00 в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7).

Контактна особа: менеджер з комунікацій ГО "Антикорупційний штаб" Артур Звірянський, тел.: 050-601-00-84, e-mail: zverikart@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.