Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:25:17

Представлення проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”

27.06.2012   15:00Агенцiя

27 червня о 15. 00 в Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться представлення проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”.
Реалізацію проекту починає громадська організація Чернігівський освітній центр “Ініціатива” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
В прес-конференції візьмуть участь :
– Павло Пущенко – голова ЧОЦ “Ініціатива”
– Довготермінові спостерігачі за виборчим процесом (ДТС) від ЧОЦ “Ініціатива” з центрів виборчих округів Чернігівської області.
В ході прес-конференції її учасники розкажуть про мету та завдання громадських спостерігачів на виборах, особливості кожного виборчого округу, роботу інтерактивної карти “Вибори 2012” на сайті Події і Коментарі (www.pik.cn.ua) тощо.
Запрошуються всі зацікавлені представники ЗМІ, громадських та політичних сил.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини