Михайло Коцюбинський. У колі друзів". "Микола Чернявський"
Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя.
Мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру на зламі ХІХ – ХХ століть, любили Україну, за висловом Євгена Чикаленка, не лише до глибини серця, а й до глибини власних кишень.
Чергова зустріч присвячена щирим взаєминам Михайла Коцюбинського і Миколи Чернявського – тонкого лірика, спостережливого і вдумливого друга і побратима. Чернявський, хоч і недовго прожив у Чернігові, однак до Коцюбинського прикипів всім серцем. Своє щире захоплення письменником він передав у спогадах «Червона лілея». На вечорі прозвучать поезії, уривки прози, спогадів М.Чернявського.
Зустріч відбудеться 26 січня о 17:00 у залі музею.
Вартість квитка – 30 грн.
Кількість місць обмежена.
Попередній запис обов’язковий.
Тел. для довідок 4-10-03, (097) 465-70-91, (063) 065-61-49.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.