Освітній проект для мультибатьків підбиває підумки
Старт унікального як для Чернігова, так і, напевно, для всієї країни освітнього соціального проекту «Ми чи «Я і Я»? Батьки двійнят у пошуках відповіді» ми анонсували ще в травні. За цей час проведено 8 зустрічей різної тематики: це і психологія особистості, і подорожі з дітками, і дрес-код для двійнят, близнюків чи трійні. А особливість проекту в тому, що він спрямований саме на мультибатьків, хоча з’ясувалося, що цікавий і корисний усім батькам без виключення. Без зайвої скромності можна сказати, що зустрічі викликали значний інтерес! Про це й піде мова на підсумковій прес-конференції, що відбудеться в п’ятницю, 15 грудня, об 11.00 в приміщенні центру розвитку «Орігамі» (вул.Гетьмана Полуботка, 18).
Варто зазначити, що цей проект став можливим завдяки підтримці Вritish Council та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. «Спочатку ми обирали доволі вузькі теми, а потім розширили ці рамки й останню зустріч присвятили темі медичної реформи, - розповідає ініціаторка проекту, засновниця блогу СheTwins Ольга Рись. – Як зазначалося, важливою для нас була соціальна складова, всі зібрані кошти ми спрямуємо на допомогу чернігівській родині, в якій підростають двійнята з діагнозом ДЦП. Благодійну скриньку відкриємо напередодні прес-конференції, тож її учасники першими дізнаються про результати».
Отже, на запитання журналістів нададуть відповіді:
- Ольга Рись, засновник блогу СheTwins, керівник проекту «Ми чи «Я та Я»;
- Олександра Павленко, менеджер проекту, мама двійнят.
- Лариса Пащенко, директор Центру «Орігамі»;
- Неля Лавриненко, керівник приватної школи «МудрАнгелики».
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.