До 26-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України
1 грудня, у п’ятницю, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «26-а річниця Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України».
Участь у заході візьмуть представники органів влади, голова Чернігівської крайової організації Руху за перебудову (1990-1992), керівник обласного штабу Руху з референдумної роботи Валерій Сарана, представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко.
Також до участі у засіданні за «круглим столом» запрошуються учасники національно-визвольного руху у 1989-1991 роках, представники громадськості та ЗМІ.
Початок заходу: 09:30 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression