Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 22:51:45

Семінар з актуальних питань чинного законодавства

28.11.2017   09:00Агенцiя

28 листопада відбудеться семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

Тематика заходу: загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», складання номенклатури справ, зміни в пенсійному законодавстві, запобігання і протидія торгівлі людьми.

Учасники: представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради, Державного архіву Чернігівської області.

Початок заходу: о 9.00, реєстрація учасників - з 8.50.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43 - приміщення Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ, організацій (третій поверх, аудиторія № 2).

Довідки за телефоном: 651 524 – відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини