Круглий стіл із обговорення програми Об’єднаної опозиції "Справедлива держава, чесна влада, гідне життя"
У вівторок 19 червня об 11:00 відбудеться круглий стіл «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя» під час якого будуть обговорюватися ініціативи щодо зміни взаємин держави і громадян, викладені в програмі Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
Участь в обговоренні візьмуть керівник Чернігівського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Кодола, перший заступник керівника Чернігівського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Нерета, Радник Лідера Партії «Фронт Змін» із питань освіти Лілія Гриневич, народні депутати України, експерти, представники опозиції, журналісти.
На заході буде презентовано основні положення проекту Програми опозиції та презентовано основні завдання, які ставить перед собою команда об’єднаної опозиції.
Програма Об’єднаної опозиції «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя» була затверджена на Форумі опозиційних сил, який відбувся 12 травня 2012 року. Тоді ж було вирішено винести її на всенародне громадське обговорення.
Місце проведення - вул. Шевченка 105-А (Готель профспілок), ауд. 202
Початок об 11:00. Реєстрація з 10:20.
Акредитація представників ЗМІ до 17.00 понеділка, 18 червня.
Телефони для акредитації та довідок: (097) 779-31-85; 4 42 87 – Сергій Семененко
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.