Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 00:38:34

Круглий стіл "Як працювати професійно на радіо і в журналістиці загалом"

13.11.2017   18:00Агенцiя

18:00, 13 листопада 2017 р.                    

Чернігів, вул. Реміснича, 49, (приміщення Товариства сприяння обороні України), 3 поверх, офіс 32.

Журналіст «Громадського радіо», який багато років працював  в Українській службі ВВС в Лондоні, вів проект «Свобода слова» на каналі ICTV, Андрій  Куликов майже годину буде спілкуватися за «круглим столом» з чернігівськими журналістами  18:00, 13 листопада в офісі радіостанції SVOBODA.FM. 

Журналіст також запишеться в чернігівській студії нашої радіостанції з незмінними ведучими «Вечері на «Свободі».

Журналісти, які  бажають бути присутніми і поставити питання про секрети професії, просимо попередити завчасно, щоб вистачило місць.
Редакція Телерадіокомпанії «SVOBODA.FM»
 

 

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини