Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:52:46

Громадська організація "Голос батьків" запрошує в гості

24.10.2017   12:00Агенцiя

У жовтні виповнюється рік з початку реалізації проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків». Саме в рамках цього проекту наша організація започаткувала надання соціальних послуг денного перебування для дітей з особливими потребами.

Запрошуємо 24 жовтня 2017 року о 12.00 журналістів на прес-захід до громадської організації «Голос батьків», що знаходиться за адресою: Чернігів, вул. Захисників України, 9б.

Ви на власні очі зможете побачити роботу групи денного перебування у реальних умовах, дізнатися як відбуваються заняття дітей з особливими потребами в нашому «дитячому центрі», поспілкуватися з керівником проекту Оленою Трубенок, директором Навчально-реабілітаційного центру №2 Регіною Гусак, соціальними працівниками та педагогами, а також з батьками, які виховують дітей з інвалідністю.

Ми хочемо Вам розказати:
- про наші успіхи та основні досягнення;
- про виклики та труднощі, з якими довелося зіткнутися в процесі налагодження роботи групи денного догляду;
 - про зміни, які відбулися в житті організації і роботі групи денного перебування зокрема за минулий рік;
- про те, як змінилося життя батьків, коли їх особлива дитина почала отримувати соціальні послуги в ГО «Голос батьків»
- а також про перспективи подальшої роботи в напрямку надання соціальних послуг для дітей з інвалідністю, як буде розвиватися започаткована ініціатива.

Контакти організаторів:
068-120-36-90, 095-075-90-16 - Олена Трубенок
050-954-83-54, 098-914-91-52 – Оксана Стельмах

Нагадаємо, що проект «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків», здійснюється в рамках проекту «Соціальні послуги спільними зусиллями» за підтримки Європейського Союзу в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia).

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.