Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:44:39

Презентація книги Олександр Волощука "Мои 500 выездов"

18.09.2017   17:00Агенцiя

У понеділок, о 17.00, у КМЦ «Інтермеццо» презентація нової книги Олександр Волощука «Мои 500 выездов».

У цій книзі Олександр розповідає про історію фанатського руху в Чернігові.

Також Олександр представить перевидання двох своїх книг «Північна Одіссея» (побачила світ у 2008 р.) та «Назустріч сонцю» (побачила світ у 2010 р.).

Наприкінці зустрічі мандрівник поділиться своїми творчими планами.

Запрошуються всі любителі футболу та подорожей.

Контакти: Олександр Ясенчук, тел. (063) 236 18 03
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини