Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 17:10:31

Збори Національного корпусу Чернігів

15.09.2017   18:00Агенцiя

15 вересня, о 18:00, за адресою вулиця Гетьмана Полуботка 20/1, відбудуться збори Національного Корпусу міста Чернігів

Національний Корпус запрошує на збори усіх охочих, починаючи від активістів партії і закінчуючи небайдужими громадянами. Ми надамо звіт про нашу попередню роботу у всіх її напрямках та сферах. Також поділимся планами на майбутнє, вислухаємо ваші побажання та пропозиції. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо знаходити проблеми та усувати їх.

Окремо ми відповідатимемо на ваші запитання, котрі підтримуються і заохочуються.
Більш детальніше за номером: +380(63)848-40-27
 

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.