Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 02:45:54

Круглий стіл: обговорення Комітету виборців України: "Підсумки 6-ої сесії Верховної Ради: головні провали та здобутки"

03.08.2017   12:00Агенцiя

У четвер, 3 серпня, о 12.00, у прес-центрі «Чиста політика» відбудеться круглий стіл: обговорення Комітету виборців України: «Підсумки 6-ої сесії Верховної Ради: головні провали та здобутки».
Під час заходу буде презентовано звіт КВУ щодо підсумків роботи Верховної Ради упродовж 6-ої сесії (лютий-липень 2017).

Теми заходу:
- як упродовж сесії працювали депутати від Чернігівщини;
- головні провали та здобутки ВРУ під час 6-ої сесії;
- хто голосував за прийняті закони;
- які фракції є найпродуктивнішими;
- хто насправді входить в коаліцію;
- скільки депутатів відвідали всі засідання ВРУ;
- ТОП-10 депутатів-прогульників;
- які фракції найкраще відвідували засідання ВРУ;
- скільки депутатів пропустили 90% голосувань в Раді;
- депутати яких фракцій найвідповідальніше ставляться до голосувань;
- які фракції бойкотували роботу парламенту;
- що варто змінити в роботі ВРУ.

Спікери:
Олексій Кошель – генеральний директор ВГО КВУ;
представники політичних партій;
представники громадських організацій;
громадські активісти;
політичні аналітики та експерти.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини