Молодіжний дипломатичний Форум
28 липня о 11:30 в центральній залі музичної школи №1 відбудеться відкриття Молодіжного дипломатичного Форуму "Роль молоді у процесі євроінтеграції України", який організовує молодіжна ініціатива GAVA.
Це найголовніша молодіжна дипломатична подія 2017 року, де близько 70 молодих людей зі всієї України, декількох університетів Польщі й Канади, пройшовши суворий відбір, напряму спілкуватимуться, дискутуватимуть і співпрацюватимуть з відомими політиками, аналітиками та журналістами з приводу конкретних тем, що вже мають або незабаром матимуть великий політичний, економічний, дипломатичний, екологічний і технологічний впливи на Україну та всю світову спільноту.
В комітетах учасники Форуму, беручи за основу реально існуючі ресурси, умови й світові тенденції, власноруч створюватимуть пропозиції по вирішенню конкретних проблем у рамках теми свого комітету для всіх присутніх делегатів. Вони повинні зуміти презентувати й захистити їх перед всіма присутніми за вкрай обмежений період часу, ведучи перемовини, дебати й вирішуючи конфронтації з іншими учасниками.
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.