Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 12:38:36

Кубок націй Данон: підтримай мрію!

30.05.2012   12:30Агенцiя

Стартують півфінали наймасовішого дитячого футбольного турніру.
У семи містах України – Чернігові, Володимирі – Волинському, Донецьку, Кременчуці, Харкові, Сімферополі, Чернівцях – розпочинаються групові півфінальні турніри юних футболістів : віком 10- 12 років.
Сім переможців (а також команда з міста – господаря Одеси) на початку липня розіграють єдину путівку на фінал міжнародних змагань “Кубка націй Данон”, який відбудеться восени у Варшаві.
30 травня 2012 року на стадіоні Державного підприємства “Олімпійський навчально – спортивний центр Чернігова” змагатимуться дитячі футбольні команди з Ніжина (школа № 2), Києва і Хмельницького.
Організатори заходу запрошують журналістів повболівати за своїх земляків і бути інформаційними партнерами турніру.
О 12. 30 – прес – конференція для представників ЗМІ( вул. Шевченка, 61, стадіон, приміщення обласної федерації футболу).
ДО УВАГИ!

1.Опісля прес – конференції фуршет із прохолодними напоями.
2. Для журналістів розігруватимуться путівки на фінал в Одесу.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини