Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 13:59:15

Трудовий арбітраж у справі "Смолинського торфозаводу"

22.06.2017   12:00Агенцiя

У четвер, 22 червня, о 12:00 у приміщенні Федерації профспілок Чернігівської області відбудеться засідання трудового арбітражу по врегулюванню колективного трудового спору-конфлікту між найманими працівниками філії «Смоленський торфозавод» ДП «Чернігівторф» та державним підприємством «Чернігівторф».

Серед вимог працівників заводу:

1) виплата заробітної плати за березень 2017 року в сумі 103 тисячі гривень;
2) виплата компенсації втрати частини заробітної плати у зав’язку з порушенням строків її випалити;
3) забезпечити виконання п. 4.1. Розділу 4 колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ДП «Чернігівторф».
4) проведення атестації робочих місць у відповідності до вимог постанови КМУ від 01.08.1992 року № 442 «Про порядок атестації робочих місць за умовами праці».

Серед запрошених – представники контролюючих органів, органів виконавчої влади та місцевого  самоврядування, представники профспілкових організацій та сторін спору.

Трудовий арбітраж заплановано провести у приміщенні Федерації профспілок Чернігівської області, за адресою вулиця Шевченка, 5, четвертий поверх, конференц-зал.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів

Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36

Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.

14 листопада: цей день в Україні і світі

14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29

День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини