Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 13:46:49

Аграшляхта: Семесюк, Плотка, Прылуцкі, Ганчарук, Ахроменка у КМЦ «Інтермеццо»

28.05.2017   16:00Агенцiя

Перша українсько-білоруський зустріч аграшляхти пройшла в Києві восени 2016. І зараз творчий паноптикум рушає по містах. Презентація перекладу на білоруську мову книги "Пригоди павіана Томаса" (автор - Іван Семесек, переклад - Алесь Плотва, редакція - Сергій Прилуцький) відбудеться в Чернігові 28 травня, у неділю, о 16.00 у КМЦ «Інтермеццо».
Разом з перекладом гості познайомляться з новими творами і книгами шляхтичів, панів-видавців з "Лютої справи" і побачать гостей, без яких ніяк не могла б відбутися подібна зустріч.
Іван Семесюк - Презентація книги «Пригоди павіана Томаса». Художник і письменник, автор книг «Щоденник україножера» і «Фаршрутка», один з творців проекту «Жлоб-Арт» та учасник «Мистецького барбакана», ілюстратор книги Антона Мухарського «Казки русскаго міра».
Алесь Плотва - Презентація книги «Байсал». Білоруський поет, перекладач книги «Пригоди павіана Томаса» на білоруську мову. Вперше в Чернігові.
Сяргей Прылуцкі - презентація книг "Патріотизм для чайників" (переклад з північнокорейської) і «Геть дорослих» (хуліганські вірші дітей і не тільки).
Редактор білоруського перекладу книги «Пригоди павіана Томаса».
Андрій Гончарук - керівник видавництва «Люта справа».
Владислав Ахроменко - білоруський прозаїк і драматург, аксакал білорусько-українських відносин. Спеціальний гість.
Контакти: Олександр Ясенчук (063) 236 18 03

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

ТОП-10 високооплачуваних вакансій від служби зайнятості 11:22

Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій обласної служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна за посиланням.

У жовтні житлові субсидії призначено 96,9 тисячі домогосподарствам області

У жовтні житлові субсидії призначено 96,9 тисячі домогосподарствам області 11:18

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення ОДА. Загальна сума нарахованих пільг та житлових субсидій у жовтні поточного року склала 118,9 млн гривень. Пільги у готівковій формі надано 24,6 тисячі осіб, у безготівковій — 26,4 тисячі.

До річниці вигнання нацистських окупантів з України

До річниці вигнання нацистських окупантів з України 11:11

Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером і Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.

Державну допомогу на придбання житла сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, отримають 84 жителі області

Державну допомогу на придбання житла сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, отримають 84 жителі області 11:05

Регіональна комісія для формування пропозицій щодо розподілу субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа розглянула відповідні пропозиції місцевих комісій. Засідання провела 26 жовтня заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини