Керівництво управління захисту економіки в Чернігівській області запрошує громадян на прийом
З метою протидії гральному бізнесу на Чернігівщині керівництвом Управління захисту економіки в Чернігівській області 19 та 22 травня буде проведено особистий прийом громадян з питань функціонування на території оперативного обслуговування гральних закладів.
19 та 22 травня з 10 до 12 години заступники начальника Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України підполковник поліції Андрій Миколайович Петренко та капітан поліції Віктор Володимирович Литвиненко проведуть особистий прийом громадян.
Запрошуємо до діалогу та спілкування всіх, хто володіє інформацією про факти незаконного функціонування в Чернігові та області грального бізнесу.
Прийом відбудеться в адміністративній будівлі Управління захисту економіки за адресою: місто Чернігів, вулиця Івана Мазепи, 70, телефон для довідок: (0462)662-844.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.