Мандруй країнами ЄС з бібліотеками
Чернігівська міська бібліотечна система запрошує вас на віртуальні відвідини країн Європи.
Починаємо день о 9:00 з відвідин Болгарії у бібліотечному пункті (вул. П’ятницька, 32)
о 10 годині вас запрошує Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського до Британії
об 11 годині бібліотека-філія №2 для дітей (вул. Льотна 12) - до Франції
також в 11:00 разом з бібліотекою-філією №3 (вул. 21 Вересня 3-А) - подорожуємо до Румунії
о 12:40 бібліотека-філія №4 та бібліотека-філія №3 для дітей ( вул. Захисників України 7в) - подорожує до країн Балтії
в 13:20 бібліотека-філія №2 (вул. Шевченка 50/3) запрошує до сонячної Італії
о 14:20 бібліотека-філія №1 для дітей (вул. Варзара, 14) - їде до Польщі разом з учнями ЗОШ №4
в 15:00 бібліотека-філія №8 (пров. Д.Самоквасова, 8) мандрує до Угорщини
о 16:00 бібліотека-філія №1 для молоді (вул. Козацька, 28) запрошує до Бельгії
о 17:00 бібліотека-філія №5 (вул. Тичини, 45) відвідає Німеччину.
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).