"Ми чи "Я і Я" - освітній проект для мультибатьків розпочинається в Чернігові
Бути батьками близнюків, двійні чи трійні – подвійне чи навіть потрійне навантаження та відповідальність, адже щодня у них виникає безліч питань щодо здоров’я, виховання та розвитку малюків, відповіді на які вони не завжди можуть отримати від своїх близьких. Тому в Чернігові за підтримки Вritish Council та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради стартував освітній соціальний проект «Ми чи «Я і Я»? Батьки двійнят у пошуках відповіді».
Це цикл зустрічей на різну тематику, що відбуватимуться упродовж року раз на місяць. Докладніше про формат цих зустрічей можна дізнатися під час презентації проекту, що відбудеться 4 травня о 13.00 в Центрі розвитку «Орігамі» за адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 18. Запрошуємо усіх зацікавлених представників ЗМІ!
З журналістами радо поспілкуються:
- Ольга Рись, засновник блогу СheTwins керівник проекту «Ми чи «Я та Я»;
- Жанна Шикунець, психолог проекту;
- Лариса Пащенко, директор Центру «Орігамі», партнер проекту;
- Олександра Павленко, менеджер проекту, мама двійнят.
Зазначимо, що перша зустріч мультибатьків у рамках цього проекту вже відбулася. Вона називалася «Дрес-код для двійні». Спеціальними гостями стали вже дорослі близнята, які поділилися своїм дитячими спогадами та досвідом. Цей захід показав, що проект має чимало прихильників і партнерів. Зокрема, це керівник Центру дитячого розвитку «Янголятко» Неля Лавріненко (педагоги Центру організовуватимуть дозвілля малюків під час спілкування батьків), журналістка Ірина Сенченко та психолог Жанна Шикунець, які виступатимуть в ролі модераторів зустрічей, Центр «Орігамі», що надає приміщення, «Громадське телебачення. Чернігів», що забезпечують онлайн-трансляцію на сторінці блогу СheTwins у мережі Facebook, портал «Raskachaem! Чернигов», фотографи якого здійснюють фото-супровід заходів, а також медіа-центр «Моє місто», що надаватиме інформаційну підтримку.
Найближча зустріч у рамках проекту відбудеться вже в суботу, 6 травня, з 16.00 до 18.00 в приміщенні Центру «Орігамі». Тематика така: «За крок до подвійної істерики». Реєстрація на цей захід вже розпочалася у блозі СheTwins! Участь платна, однак вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність.
Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися!
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.