Благодійний концерт дуету Ravenheart
4 травня в літературно-меморіальному музеї-заповіднику відбудеться благодійний концерт дуету Ravenheart, присвячений Дню пам’яті. Глядачі матимуть змогу прослухати концертну програму під назвою «The Way Across the Valley of Shadows» на підтримку Української армії.
Поціновувачі музики зможуть насолодитися грою гітари, скрипки та вокалом. На концерті буде представлена авторська музика у виконанні Олександра Колесника та Валерії Вергунової.
Концерт триватиме близько години.
Початок о 18:00.
Вхід вільний.
Довідки за телефонами: (04622) 4-10-03, 4-43-26.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.