Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 04:50:07

Відкриття Фестивалю "Пасха Христова – 2017"

17.04.2017   13:00Агенцiя

17 квітня о 13:00 в приміщенні кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою: м.Чернігів, вул. Магистратська, 3, відбудеться відкриття Фестивалю «Пасха Христова – 2017» зі складовою частиною (другим етапом) єпархіального конкурсу дитячої творчості «Великодня писанка – 2017»  і присвячений подвигу Жінок-Мироносиць.

Фестиваль проводиться з метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, залучення до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема, писанкарства, вивчення регіональних розписів писанок, пробудження в дітях поваги до національної культурної спадщини.

30 квітня, в Неділю Жон-Мироносиць, о 13:00 у Спасо-Преображенському соборі м. Чернігова відбудеться закриття Фестивалю- конкурсу та нагородження учасників.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ