Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 жовтня, 13:55:04

Всеукраїнська пам’яткоохоронна толока "Доглянута спадщина"

13.04.2017   11:00Агенцiя

Акція проводиться Українським товариством охорони пам’яток історії та культури.

У Чернігові вона полягатиме у впорядкуванні бездоглядних старовинних могил на території Петропавлівського кладовища (за іншою назвою – старого міського кладовища, вул. Старобілоуська, 6) – об’єкта історії місцевого значення. Управління ЖКГ міської ради надасть учасникам акції інвентар для роботи.

За словами організаторів, приєднатися до акції вже погодилися кілька громадських організацій і студентських груп.

Щоби спільними зусиллями зробити більше, до участі запрошуються всі бажаючі.

Волонтерів просять по можливості брати з собою робочі рукавички, а також інструменти на кшталт маленьких граблів, садових секаторів тощо.

Початок об 11.00

Контактна особа організаторів – Віктор Миколайович Величко, тел. 093-9141460

Останні новини Чернігівщини

Організація водопостачання та водовідведення в Чернігові в умовах повного знеструмлення міста 13:24

У жовтні 2025 року місто Чернігів уже двічі занурювалося в цілковиту темряву через масовані обстріли з боку російської федерації, спрямовані на знищення об’єктів енергетичної інфраструктури.

У Чернігові відбулася бізнес-школа для ветеранів та членів їхніх родин 12:43

З 13 по 24 жовтня в Чернігові проходила бізнес-школа для ветеранів та членів їхніх сімей. Протягом двох тижнів 20 учасників опанували шість теоретично-практичних модулів, спрямованих на розвиток підприємницьких навичок та створення власної справи.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки пошкоджено житловий будинок: поліція задокументувала наслідки 12:22

Вночі у місті Новгород-Сіверський росіяни дроном атакували приватне домогосподарство місцевих мешканців.

Важливо подбати про себе: ефективність лікування раку молочної залози на ранній стадії – більше 95% 11:41

Майже 90 років у жовтні в усьому світі організовують інформаційні заходи, направлені на боротьбу з раком молочної залози.

Коропські поліцейські виявили нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму майже в 11 разів 11:20

У селищі Короп Новгород-Сіверського району, під час патрулювання, поліцейські з реагування патрульної поліції відділення поліції Nº1 ( с- ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу поліції зупинили автомобіль марки ВАЗ, водій якого порушив правила дорожного руху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини