Робоча поїздка до Чернігівської області Віце-Прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе
11 квітня, у вівторок, Віце-Прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе здійснить робочу поїздку до Чернігівської області.
У рамках візиту Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у Форумі «Угода про Асоціацію з ЄС: можливості для малого та середнього бізнесу» (зала № 1 облдержадміністрації, початок о 10:00).
Орієнтовно об 11:30 – спілкування Віце-Прем’єр-міністра Іванни Климпуш-Цинцадзе та голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча зі ЗМІ.
Крім того, цього ж дня Віце-Прем’єр-міністр зустрінеться з професорсько-викладацьким складом та студентами Чернігівського національного технологічного університету (вул. Шевченка, 95, орієнтовно о 12:00) та відвідає Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України (вул. Стрілецька, 1, орієнтовно о 14:00).
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.