Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 10:11:59

Життя у грі та гра в житті

01.04.2017   12:00Агенцiя

Гостья Two Cats актриса театра и кино - Анели Азор.
Жизнь в игре и игра в жизни.
Что это и для чего нужно?
Кто такой человек, какими врожденными способностями обладает и для чего они на самом деле нужны?

Как их распознать и продуктивно применять в любой сфере жизни?

Какие "инструменты" для этого нужны и как их настроить?

Как научиться управлять всеми данными свыше ресурсами и развить приобретенные. Откуда их брать и куда направить? Как изучить себя с помощью партнера и партнера, с помощью себя самого? Для чего нужно это взаимодействие? И многое многое другое.

Мы разберем схемы воздействия на внешние обстоятельства с помощью актерского мастерства и научимся управлять собой и ими.

субота, 1 квітня  з 12:00 по 14:00

Кав’ярня Two Cats, Рокосовського 20А, Чернігів

Останні новини Чернігівщини

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.

Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35

Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.

28 квітня: цей день в Україні і світі

28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.