Прес-конференція: "Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?"
20 березня в приміщенні Товариства «Просвіта» (вул. Хлібопекарська, 10) о 14:00 відбудеться прес-конференція «Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?» в рамках якої будуть розглядати питання, що виникло з «Просвітою» 16 березня цього року (лист з вимогою виселення з приміщення).
Організатором заходу виступає Чернігівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка.
Серед виступаючих будуть: Олександр Шевченко, Голова Обласного осередку товариства «Просвіта», Ольга Палькова, виконавчий директор ГО «Центр допомоги «Чернігів», Анастасія Улюшева представник «Громадського телебачення: Чернігів».
Питання до обговорення:
1. Ситуація, що склалася довкола Товариства «Просвіта».
2. Тенденція комерціалізації у сфері обласного комунального майна у розрізі роботи з громадськими організаціями.
Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення соціально важливого питання для міста та області, представників Чернгівської обласної ради, активістів та всіх небайдужих.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.