Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 03:00:30

Індекс демократичного розвитку областей України – 2016. Презентація результатів по Чернігівській області

21.03.2017   14:00Агенцiя

 21 березня 2017 року о 14:00 в прес-центрі «Чернігівський вибір» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 5), відбудеться прес-конференція «Індекс демократичного розвитку областей України – 2016. Презентація результатів по Чернігівській області».

Організатором заходу є ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».  Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України», який реалізується Поліським фондом у партнерстві Асоціацією регіональних аналітичних центрівза підтримки National Endowment for Democracy (NED).
Під час заходу будуть представлені результати дослідження «Індекс демократичного розвитку областей України – 2016» по Чернігівській області.
До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

Контакти: Романенко Євген, президент Поліського фонду, 0683866054, Romanenko@PFIRS.org

Контакти прес-центру: 0509548354, 0989149152, Оксана Стельмах

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини