Позачергова сесія Чернігівської міської ради
15 березня, відбудеться 17-та позачергова сесія Чернігівської міськради. Розпорядження про це підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Сесія розпочнеться о 15-й годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).
На розгляд сесії вноситься питання «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації з торгівельною блокадою».
Крім того розпорядженням вносяться зміни до розпорядження № 87-р від 13 березня 2017 року, а саме: назва розпорядження викладена в такій редакції «Про скликання вісімнадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання», а в преамбулі розпорядження № 87-р від 13 березня 2017 року слова «сімнадцяту сесію» замінити словами «вісімнадцяту сесію», в іншій частині розпорядження залишити без змін.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.