Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 05:19:30

Круглий стіл "Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів"

21.02.2017   10:30Агенцiя

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів».

Тема енергоефективності та збереження ресурсів завжди є актуальною, а враховуючи щомісячні комунальні платежі ще і на часі. Як зазначають вчителі, сучасні діти є більш прагматичними та свідомими. Вони завжди шукають сенс у своїх діях та вчинках. Саме тому важливо аргументовано та на практиці пояснювати способи і методи енергоефективності, відпрацьовувати навички дбайливого ставлення до енергетичних ресурсів.

Отже, на круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів» запрошуємо вчителів і викладачів, студентів та школярів, громадських активістів, журналістів  та небайдужих громадян.

Будемо говорити про таке:

- Чому національно-патріотичне виховання має включати в себе свідомого ставлення до енергоресурсів? – Наталія Висіканець, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської Мережі ОПОРА  в Чернігівській області

- Таємний фронт з енергозбереження розгортає роботу школах та навчальних закладах? – Сергій Безбородько, громадський активіст.

- Чому студенти та школярі розумніші, ніж ми – дорослі? – Антоніна Федорченко - старший викладач Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, Регіна Гусак - голова правління ЧМГМО "ММЦ Жменя"

- Що і хто сприятиме вихованню культури енергозбереження та ефективного використання ресурсів серед молоді та дітей?

Дата проведення: вівторок, 21 лютого, початок о 10.30.

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, буд. 5, прес-центр "Чернігівський вибір"

Контакти прес-центру: 098-914-91-52, 050-954-83-54 або cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.