Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 05:10:46

Прем’єра вистави"Одна дружина на двох"

12.03.2017   19:00Агенцiя

12 березня о 19:00 МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ представляє "Одна дружина на двох" музично-комедійна вистава-концерт.

8 березня. Двоє чоловіків поспішають до улюблених жінок. Натхнені, доглянуті, з подарунками. Але ... трапляється непередбачене обставина! Вони опиняються в елітному ліфті, елітного будинку! Воля випадку, або мінливість долі?

Стильний, респектабельний, багатий будівельник бізнесмен і ... неформал, що живе за своїми поняттями. Що може бути спільного між цими людьми? Вони такі різні, або в глибині душі ми всі схожі? Як бути, якщо вже вечоріє, а ліфт завмер ... І диспетчер не відповідає ... Та ще й суспільство для кожного з них незрозуміле, дивне і дратівливе?

МОЖЕ ЧИ ВАРТО ПОЗНАКОМИТЬСЯ БЛИЖЧЕ?

Все те, як два незнайомих чоловіки з різними поглядами на життя стають знайомими, з однаковими смаками, а також, як спробувати завести ліфт в екстремальній ситуації і відсвяткувати весняне свято в компанії Миколи Бічук та Євгена Сидоренка.

САМЕ ПРО ЦЕ ВИСТАВА!

Мало того, в цій ситуації опиняться вокалісти Алла Гаркуша, Євген Мацак, Анжеліка Гальчук, заслужений артист України Володимир Гришин. Ми вам гарантуємо море гумору, приємні і знайомі всім пісні у виконання провідних артистів нашого міста. Хочете нових вражень, приходьте до нас - ми їх забезпечимо!

Дата вистави: 12 березня о 19.00

Місце проведення: Міський палац культури, вул.Мазепи, 22

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ