Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 11:29:32

Громадська ініціатива «Клуб молодого політолога» розпочинає серію зустрічей "Нові політичні сили"

27.10.2011   18:00Агенцiя

Громадська  ініціатива «Клуб молодого політолога» розпочинає серію зустрічей «Нові політичні сили». На зустрічі будуть запрошені керівники партій, які не представлені у місцевих органах влади, але мають перспективи участі у політичному житті регіону. По результатам зустрічей Клуб молодого політолога планує представити аналітичний матеріал, щодо перспектив участі «нових» політичних сил у парламентських виборах 2012 року у розрізі Чернігівської області.
Зустріч 27 жовтня (18.00) буде присвячена обговоренню  діяльності та перспектив партії «Україна майбутнього».
Гість: Семешко Роман Олексійович –  голова обласної організації партії «Україна майбутнього».
У програмі зустрічі:
- огляд останніх політичних новин
- спілкування з гостем
- кава-брейк, вільне спілкування.
Запрошуються  всі зацікавлені.
Контакти:
093 118 99 42 (Олександр)
063 431 95 95 (Ілля)
 

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини