Презентація роману Максима Дупешка "Історія, варта цілого яблуневого саду"
Чернігівський КМЦ «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9) запрошує Вас на презентацію роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду». Вона відбудеться 8 лютого в рамках промо-туру письменника містами містами України. Початок презентації о 16.00. Модеруватиме Всеволод Жейко.
Роман «Історія, варта цілого яблуневого саду» вже отримав досить широкий резонанс, адже, незважаючи на те, що в основі локальна історія, головні змісти і смисли універсальні. Чернівці, які є тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. Події роману показують еволюцію української колективної історичної пам’яті у контексті європейської. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку, а то й значну частину, своєї родинної історії. Хронотоп роману охоплює значні часові відтинки – від 30-х років ХХ ст. і до наших днів; дотичною до теми роману є й австро-угорська доба.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.