Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 20:07:35

Акція "Рух проти раку"

04.02.2017   11:00Агенцiя

Якщо 4 лютого на вулиці до вас підійдуть  поліцейські та люди в білих халатах зі стрічкою бузкового кольору, пристебнутою на грудях  – НЕ ДИВУЙТЕСЬ!

У Всесвітній день боротьби з раком – 4 лютого – у Чернігові стартує "Рух проти раку". Це спільний соціальний проект Чернігівського обласного онкологічного диспансеру та Управління патрульної поліції міста.

Акція розпочнеться об 11.00 на Красній площі Чернігова.
Головна мета соціальної ініціативи – спільними зусиллями онкологів, представників патрульної поліції та  самого суспільства:

– привернути увагу до проблем профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань;

– мотивувати широке коло громадськості до участі у скринінгових обстеженнях, що призводить до зниження летальних випадків та збільшення тривалості життя пацієнтів та покращення його якості;

– сформувати систему здорового способу життя з метою профілактики онкологічних захворювань.

Серед учасників проекту «Рух проти раку» – провідні онкологи та медсестри медичного закладу, представники патрульної поліції, представники ЗМІ та кожен із вас, хто переймається як проблемами  особистого здоров’я, так і нації в цілому.

Задіяні в цьому проекті лікарі професійно відповідатимуть на питання аудиторії, розвінчають міфи про рак. Адже не тільки рак, але і міфи про нього становлять реальну небезпеку для суспільства. Кожен онкохворий та його родичі, звернувшись до фахівців, можуть прийти й отримати психологічну підтримку, інформацію щодо профілактики, діагностики та лікування раку.
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».