У Ніжині пікетуватимуть місцеву прокуратуру через тиск на депутатку-свободівку
20 січня 2017 року відбудеться пікет Ніжинської місцевої прокуратури з вимогою припинити тиск та політичні переслідування депутата міської ради від ВО «Свобода» Валентини Тищенко. Свободівку звинувачують у нібито конфлікті інтересів, через те, що депутатка проголосувала за створення ОСББ, головою якого пізніше співвласники будинку обрали колишнього чоловіка Валентини Тищенко.
На думку депутатів фракції ВО «Свобода» у Ніжинській міській раді дане адміністративне провадження ініційоване з метою тиску та помсти за принципову позицію націоналістів під час голосувань. Зауважимо, що систематичний тиск правоохоронних органів призвів до погіршення стану здоров’я Валентини Тищенко, у результаті чого вона перебуває на стаціонарному лікуванні.
Час і місце збору: о 10:30 на Площі ім. Франка (біля Ніжинської міської ради)
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
063-390-24-83
https://twitter.com/svoboda_cn
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.