Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 00:53:18

Обговорення актуальних проблемних питань з якими стикаються учасники АТО, інваліди війни та члени сімей загиблих

15.12.2016   11:00Агенцiя

15 грудня о 11:00 год. за адресою пр-т Перемоги 108-а (культурно-діловий центр «Світогляд», 2 поверх) ГО МАРТ запрошує представників ветеранських організацій та ГО, які працюють в інтересах учасників АТО, ЗМІ до обговорення актуальних проблемних питань щодо доступу до пільгових медичних послуг, ліків, санаторно-курортного лікування та реабілітації з якими стикаються учасники АТО, інваліди війни та члени сімей загиблих.

Держава не в повному обсязі дотримується своїх зобов’язань передбачених чинним законодавством в частині доступності та якості вище зазначених пільг. Наслідком даної ситуації стає: несвоєчасна діагностика та виявлення хвороби; ускладнення хвороб; несвоєчасної реабілітації, отримання ліків, медичних послуг, санітарно-курортного лікування.

В рамках даного заходу пропонуємо учасникам визначити основні причини та умови неотримання даних пільг або отримання їх не в повному обсязі, а також спільними зусиллями окреслити спільні дії громадських організацій та органів місцевого самоврядування направлені на вирішення даної проблеми.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0639949962.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.