Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:13:52

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками

05.12.2016   12:00Агенцiя

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками.
5 грудня 12.00 , Інститут історії, ауд. 308 (пр. Миру, 13).
За ініціативи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, управління освіти Чернігівської міської ради, Клубу історичної реконструкції Королівства Норвегія «Agder Vikinglag», Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, Громадської організації «Вектор Плюс» у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться круглий стіл на тему Норвегії та її історія.

Теми для дискусій:
- Середньовічна історія Норвегії
(Erlend Fille Rye Havnas, Ann-Siril Idansi Nordstrand – представники Клубу історичної реконструкції «Agder Vikinglag», Королівство Норвегія);
- Українсько-Норвезькі відносини доби вікінгів: міфи історіописання (Міден Ервін Лотарович – аспірант кафедри історії України Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського);
- Вивчення історія Норвегії у школах Чернігова та області. Що знають про Норвегію та її історію школярі? (Казимір В.А. - заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук);
- Стан та перспективи вивчення історії Норвегії в українських вишах (Кеда Марина Костянтинівна – заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського).

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.