Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 03:05:44

У Чернігові в день капітуляції Німеччини вшанують пам’ять жертв Другої світової війни

08.05.2012   17:00Агенцiя

8 травня, напередодні Дня Перемоги, у Чернігові біля меморіалу “Жертвам фашизму” на південь від Подусівського хутору Чернігівська обласна організація Української народної партії, представники інших національно-демократичних сил, громадських організацій традиційно вшанують пам’ять жертв Другої світової війни.

Меморіал “Жертвам фашизму” було відкрито 8 травня 1975 року на місці поховань близько 15 тисяч бійців Червоної Армії, які вели бої в районі Подусівки з німецькими військами під час оборони Чернігова і потрапили в полон, а також мирних жителів – жертв окупаційної влади у 1941-1943 роках.

Місце проведення: по вулиці Ціолковського у колишньому урочищі Подусівка у Чернігові, їхати до зупинки “Меморіал” маршруткою № 25.

Початок заходу: о 17.00 8 травня

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини