Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 16:14:37

Семінар "Охорона здоров'я в місцях позбавлення волі"

28.11.2016   10:00Агенцiя

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (делегація в Україні) має честь запросити вас на семінар "Охорона здоров'я в місцях позбавлення волі", який розпочнеться 28 листопада о 9:00 у приміщенні Академії Державної пенітенціарної служби у місті Чернігові.
В Україні система охорони здоров'я перебуває у процесі реформ, Державна пенітенціарна служба України ліквідована, а всі тюрми і тюремні медичні послуги поставлено під контроль Міністерства юстиції. Це є частиною програми з адаптації української системи до норм Європейського Союзу. МКЧХ має честь розказати, з якими обмеженнями зіткнуться працівники системи охорони здоров'я в тюрмах, поділиться нашим досвідом про те, які зміни відбувалися в інших країнах, де проходили подібні трансформації, які ініціативи варто запровадити у процесі реформування.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини