Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 00:47:28

Презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я "Екологічна психологія. Хрестоматія"

10.11.2016   10:00Агенцiя

10.11.2016 р. на базі психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка відбудеться презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я  «Екологічна психологія. Хрестоматія». 
Книга присвячена пам’яті фундатора вітчизняної екологічної психології, доктору психологічних наук, професору, завідувачеві кафедри екологічної психології та психічного здоров’я (2007-2016 рр.) – Василю Олексійовичу Скребцю.
Екологічна психологія – це, насамперед, переживання дійсності, впливи довкілля і ставлення до життєвого середовища  не тільки техногенного чи природного, а й соціального, культурного, антропогенного. Це є зацікавлене відтворення людською психікою особистих відчуттів, уявлень, пам’яті, осмислень, перспектив життя за умов кризовості сучасної цивілізації. 
Під час проведення заходу планується обговорення цих та ряду інших актуальних для сьогодення проблем, а також інтерактивні дискусії, захисти екологічних проектів, презентації студентських напрацювань у контексті екопсихологічної тематики.

Початок роботи 0 10.00 (аудитиорія 216 психолого-педагогічного факультету, вул. Шевченка, 30 А).
 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини