Лекція "Від ідеї до її реалізації. Фандрайзинг"
10 листопада в рамках Програми підтримки жіночого підприємництва в стінах iHUB Chernihiv відбудеться лекція "Від ідеї до її реалізації. Фандрайзинг", на якій можна буде дізнатися про те, як можна отримати фінансову підтримку для свого проекту.
Спікер заходу: Вікторія Солоніцина (співзасновниця Центру АХАЛАР (Чернігів), мандрівниця, письменниця, автор і реалізатор багатьох програм та проектів (у тому числі міжнародних), консультант, тренер і експерт з розвитку ініціатив в місцевих громадах в Польщі і Україні, перекладач, вчилася і стажувалася в Польщі , США, Великобританії, Данії. Багато років живе у Варшаві, займається медитацією. Життєве кредо - висловити глибинне добро людини в його найбільш повній та яскравій формі.)
На заході будуть розглянуті наступні пункти:
- види ідей;
- розробка ідеї;
- пошук ресурсів під ідеї;
- реалізація;
- платформи в Інтернеті, які допомагають реалізувати ідею.
Захід буде проходити в рамках Програми підтримки жіночого підприємництва за підтримки посольства Фінляндії в Україні.
Чекаємо на учасниць 10 листопада о 19:00 в iHUB Chernihiv.
Участь безкоштовна та можлива за умови реєстрації - https://goo.gl/forms/v7aSXd8HjgbIuP6x1
Зустріч буде проведено в Центрі інновацій та підприємництва iHUB-Chernihiv (вул. П’ятницька, 50).
Контактна інформація:
vasyliy@seedforum.org.ua
(050) 131-11-12
(093) 505-50-70
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.