Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:51:16

Прес-конференція за підсумками проекту "За прозорий та соціальний бюджет"

30.08.2016   11:00Агенцiя

30 липня об 11.00 відбудеться підсумкова прес-конференція за підсумками  проекту «За прозорий та соціальний бюджет», в дискусійному клубі "Експертна думка" за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А.

Експерти проекту  презентують результати діяльності проекту «Бюджетний процес – під контроль громади», а саме : реалії фінансування закладів охорони здоров’я в місті Чернігові,   механізми  участі громадськості в бюджетуванні, згідно якого громадськість може не тільки контролювати виконання бюджету, а й надавати пропозиції і лобіювати їх врахування на етапі формування бюджету.
 

Учасники:
Сергій Нестеренко – керівник проекту ГО «Громадська Рада»
Олена Короїд – експерт проекту Центр «Доброчин»
Анжела Мойсеєнко – керівник ЧОВ ВБО "Всеукраїнська Мережа ЛЖВ",
Олександр Підгорний, експерт, Чернігівський Центр Прав Людини
Ярослав Петраков, експерт, голова Ради молодих вчених, Чернігівський Технологічний Університет.

На захід запрошуються всі зацікавлені.

Метою проекту «За прозорий та соціальний бюджет», що здійснюється ГО «Громадська  рада» за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду “Відродження”, є покращення підзвітності та ефективності бюджетного процесу в місті Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини