Круглий стіл "Стан лісової галузі Чернігівщини"
26 липня, у вівторок, у Чернігові відбудеться засідання за круглим столом на тему «Стан лісової галузі Чернігівщини».
Розглядатимуться питання щодо вирубки лісу в державних та комунальних лісових господарствах, обігу деревини в Чернігівській області, транспортування лісу та пиломатеріалів, роботи лісозаготівельних та деревообробних підприємств.
Початок заходу: о 14:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактна особа: заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи Тетяна Небрат, тел.: (0462) 675-752, e-mail: deko_post@cg.gov.ua.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.